Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Mix Junior 3 : 3

19. 9. 2010

Sokol Žerotín : Mix Junior 3 : 3 (1 : 1)

Ve 4. kole jsme přivítali na domácím plácku celek Mix Junior. Hosté si v minulém kole odvezli 2 body z Hlušovic, kde zvítězili 2:0.  Sokol Žerotín nastoupil v této sestavě: Tomas(návrat po zranění) - Leoš, Prcek, Třepi, - Robson, Cvrček, Johhy. Chyběli tradičně Dux, a dále Indián a Kuře.

Již před zápasem se omluvil stálý rozhodčí domácích zápasů, Antonín Pitek, a tak jsme s napětím očekávali, koho že Nehera nominuje. Nikoho jsme se nedočkali a po dohodě se soupeřem se role sudího ujal jeden z fanoušků hostí. Nutno dodat, že nás hráči Mix Juniors varovali před tímto krokem, jsouce poučeni z minulého zápasu, ale nakonec novopečený arbitr zadul k úvodnímu hvizdu utkání. V jeho průběhu byly některé sporné výroky řešeny od hostí velmi sportovně, a to jejich anulováním a vrácení míče domácím. První půle začala vzájemným oťukáváním obou soupeřů a opatrnější hrou odzadu. Postupně se osmělovali jak domácí, tak hosté, šancí začalo přibývat a brankáři na obou stranách měli co dělat. Velkou šanci měl Johhy po Třepiho nahrávce, která nikým netečována putovala napříč vápnem, ale nedosáhl na ni. Hosté praktikovali kombinační hru spíše středem hřiště, domácí kontrovali křižnými pasy a zabíháním za obranu hostujícího týmu. Chybná rozehrávka soupeře u vlastní brány dala opět šanci domácím, ale Johhy jen napálil míč mimo. Po autovém vhazování domácích Prcek nasměroval vhoz směrem do vápna a nikým nekrytý Robson z voleje uklidil míč do pravé šibenice. 1:0. Hosté se snažili vyrovnat krok i stav a po nahrávce do vápna domácích a špatném bránění Leoše se útočník hostí trefil k tyči střelou po zemi. Vyrovnáno 1:1. Žerotínští se snažili zvýšit a šance Cvrčka také po gólu volala, leč nebyla vyslyšena. Za tohoto smírného stavu odcházeli hráči "do kabin" k poločasové pauze.

V druhé půli stálo proti hostujícímu brankáři slunce, vydatně jej oslňujíc, a toho chtěli domácí využít a pokusit se vysílat co nejvíce střel. Od teorie k praxi je však někdy dál než se zdá. Snaha domácích končila na bránících hráčích soupeře, jejichž některé zákroky za hranicí pravidel ponechávaly sudího ledově klidným. I zrodilo se na druhé straně. Hlava nejvyššího z Mix Juniors byla jeho spoluhráčem napálena stříleným centrem naprosto přesně a kulatý nesmysl se po odrazném trku nechytatelně vydal do sítě Žerotína. 1:2. Domácí to nesrazilo do kolen, naopak je to vybídlo k ještě větší aktivitě, která byla korunována sladkou gólovou odměnou. Výborně chytající Tomas zastavil střelu hostí pádem k tyči, rychle rozehrál a Leoš s Třepim šli proti jedinému obránci hostí. Ťukes zakončil do prázdné klece Třepi. Vyrovnáno 2:2. "Bite je, dokuď só blbi" - zní jedno z hanáckých pořekadel. Žerotínští si je vzali k srdci a během několika minut strhli vedení na svou stranu. Leoš potáhnul míč po pravé straně, dával pod sebe do vápna, kde naběhnuvší Robson uklidil míč do soupeřovy svatyně. 3:2. Blížil se konec zápasu a domácí chtěli dobrou obrannou hrou výsledek udržet. Bohužel po špatné rozehrávce domácích se hosté na vlastní polovině zmocnili míče, vrhli se na zteč  a vyškolili otevřenou obranu domácích, protože útočníci se jaksi opoměli vpředu. Hosté zakončovali do zcela otevřené branky. Vyrovnáno 3:3. Domácí se ještě pokusili o zvrat, jejich tlak vynesl několik rohových kopů, ale branka již v tomto zápase nepadla. 2 body byly smírně rozděleny mezi obě mužstva.

V příštím kole hrajeme v neděli 26.9. v 10:30hod na půdě Sokola Bělkovice.

                                                                                  

                                                                                              

                                                                                   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Report

(Leoš, 21. 9. 2010 8:45)

Zdarec Johhy, už je čas.....